הסיפור שלי

מעבר מהיר

ברגע שאדם נכנס לחדר כושר ומתחיל להתאמן, הוא מצפה לתוצאות ומחפש את הדרך הטובה ביותר להגיע אליהן. זה בדיוק המקום שבו צריך מאמן כושר אישי, מקצועי ומנוסה שיכוון את המתאמן ויעזור לו להשיג את הייעדים האישיים שלו.
שמי רוברט שפולנסקי, אני מאמן כושר אישי ואני מתעסק בתחום הכושר ובריאות כבר 8 שנים. במשך השנים עבדתי עם מגוון רחב של לקוחות, כולם עם יעדים וצרכים שונים. כל לקוח הוא סיפור בפני עצמו ואני שמח שהצלחתי לעזור להם להגיע למטרותיהם.
אני מאמין שאין דבר העומד בפני הרצון והמטרה העיקרית שלי הוא להפיק את המיטב מכל אימון בזכות ניסיוני העשיר והכלים המקצועיים אותם רכשתי במשך השנים.
כמו הרבה אנשים, גם אני חוויתי תקופות של אי שלמות בתחומים שונים של חיי, החלטתי שאני רוצה לשנות ולהפוך את חיי למסע של עצמאות וחיזוק. בהתבגרותי, התחלתי ללמוד ולפתח כלים ותרגולים בכושר ובתזונה נכונה. ככל שעברו השנים, אני רק התחזקתי והתקדמתי בתחום זה עד היום.
האימון האישי שאני מציע מובסס על מגוון רחב של תרגילים. אני מתאים את התוכנית לכל לקוח באופן אישי, מתחשב ביעדים הפיזיין והמנטליים שלו ומציע אימונים שיעניקו לו תוצאות מרשימות והשגת מטרות.
אני מזמין אתכם לצטרף אלי ולהינות מתהליך אישי ומקצועי, שישפר לכם את כושר הגוף ואת הבריאות.

לקוחות ממליצים

לוסי שטיינבוך

רוברט איש מדהים, מעולה מבחינת יחס, שירות ומקצועיות. אני מתאמנת אצלו כבר שנה שלמה ואחרי כמה שבועות כבר ראיתי תוצאות.

רועי בנימין

הוא מאמן תותח שחבל על הזמן ואפשר להגיד עליו רק דברים טובים! הוא מקצועי ורציני. לא מסתכל בשעון כל הזמן וממש מרוכז באימון. הוא דוחף אותי לקצה ואני מאוד מרוצה!

רומי רפאלי

רוברט מאמן מקצועי מאוד! הוא עשה איתנו תיאום ציפיות וכך התאים אימון לילד שלי. זה גרם לו להרגיש טוב ולרצות לבוא לאימון.